PÁNSKE NÁRAMKY

120 položiek celkom
Dvojitý náramok v kombinácii Achát a ekokoža
Novinka
14,49 €
Kód: BGO912
Pánsky náramok z chirurgickej ocele Avery
Novinka
19,49 €
Kód: CZA395
Pánsky náramok vo vintage štýle z chirurgickej ocele - Hunter
Novinka
Kód: HUN271
Pánsky náramok z eko kože v kombinácií s oceľou - Ethan
Novinka
12,99 €
Kód: BGO596
Pánsky náramok z eko kože a chirurgickej ocele - Colin
Novinka
Kód: BGO185/18-5
Náramok z polodrahokamu Howlit červeno-čierny
Novinka
14,55 €
Kód: FBS562
Pánsky náramok z chirurgickej ocele vzor Box - plochý
Novinka
9,99 €
Kód: H459
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor - Conor
Novinka
Kód: GLN277/22
Pánsky náramok z eko kože a chirurgickej ocele - Rickey
Novinka
10,49 €
Kód: BGO957
Pánsky náramok z eko kože  čierno hnedý - Jasper
Novinka
9,99 €
Kód: BGO673
Pánsky náramok z eko kože v kombinácií s oceľou - Aron
Novinka
15,49 €
Kód: BGO595
Pánsky náramok z chirurgickej ocele Bruno
Novinka
14,99 €
Kód: AVB085
Pánsky náramok Hugo z chirurgickej ocele
Novinka
17,49 €
Kód: CBB393
Pánsky náramok z chirurgickej ocele s krížikmi - Marcelo
16,70 €
Kód: CBB367
Pánsky červený náramok z kože s ozdobou - Jacobo
17,99 €
Kód: NAR3749
Pánsky náramok z červenej kože s ozdobou - Cristian
17,99 €
Kód: NAR3747
Pánsky červený náramok z kože s ozdobou - Alejandro Kód: NAR3748/20
Pánsky náramok z chirurgickej ocele - Gonzalo
14,59 €
Kód: CBB380
Pánsky náramok čierny z eko kože v kombinácii z ocelov - Tridi Kód: PH1162
Pánsky náramok strieborno - čierny kráľovský vzor - Dante Kód: BR067
Hore
Ďalšie produkty

Originálne pánske náramky z chirurgickej ocele nikdy nesklamú

Hľadáte pre svojho muža, priateľa či syna darček, ktorý by mu zaručene vyčaril úsmev na tvári? Ak si aj vy pravidelne si lámete hlavu nad tým, čím vášho milého obdarovať, pokojne hoďte tieto starosti za hlavu.  Čo napríklad jednoduchý módny doplnok, ktorý dodá každému mužovi ten správny šmrnc?

Pánsky náramok je ideálny módny doplnok moderného muža. Dokonale podtrhne jeho unikátny štýl a nezameniteľnú osobitosť. Pánske náramky je možné nosiť v rámci voľného času, na oslavy, večierky, do práce či kina. Pánske náramky sú jednoducho univerzálnym módnym doplnkom. Stačí len vybrať model, ktorý dokonale padne a upúta žiaducu pozornosť. Tak, ktorý náramok z chirurgickej ocele si vyberiete?

Nosenie náramkov z chirurgickej ocele žiadnemu pánovi neuberie na jeho mužnosti, práve naopak. Chirurgická oceľ je ako stvorená pre mužov. Šperky z chirurgickej ocele sú odolné, pôsobia drsne a elegantne zároveň. V našej ponuke nájdete skutočne krásne pánske náramky vyhotovené v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach.

Na výber máte jednoduché elegantné pánske náramky, gravírované náramky alebo masívne pánske náramky s platničkou z chirurgickej ocele, či dokonca čoraz populárnejšie silikónové náramky. Nezáleží na tom, či ste elegantný, športový alebo konzervatívny typ muža, u nás si zaručene svojho favorita nájde každý muž. Oceľový náramok dodá aj obyčajnému outfit požadovaný štýl a lesk.

Trendy kožené náramky

Aj keď sa vám prioritne snažíme prinášať šperky z chirurgickej ocele, v našej ponuke nájdete aj pánske náramky z iných materiálov, ktoré sú medzi pánmi takisto veľmi obľúbené. Takýmto materiálom je aj koža. Kožené náramky sú klasikou, ktorá bude trendy vždy. Vôňa kožených šperkov je pre mužov neodolateľná a krásne pasujú na mužské zápästie. Navyše naše kožené náramky sú vždy doplnené o komponenty z kvalitnej chirurgickej ocele, či už je to v podobe rôznych ozdôb alebo zapínania. Ak hľadáte originálny pánsky doplnok pre vášho partnera, verte, že s koženým náramkom nešliapnete vedľa!

Sila prírodných materiálov a chirurgickej ocele

Ďalším veľmi častým typom pánskych náramkov, ktoré si u nás môžete zakúpiť, sú korálkové náramky či pánske náramky z prírodných materiálov. Africké tóny navodia pánske náramky z prírodného kokosu, ktoré sú často doplnené o komponenty z chirurgickej ocele.

Horúcim hitom, čo sa týka pánskej módy, sú určite aj korálkové náramky, ktoré nádherné vyniknú v kombinácii s chirurgickou oceľou. Ku korálkovému náramku stačí zladiť už len hodinky a svetový trend je na svete. A vôbec sa tohto štýlu nemusia obávať ani typickí biznismeni, práve elegantný oblek je považovaný za najlepšiu kombináciu k takýmto náramkom. Výsledný efekt potom pôsobí neskutočne luxusne.

Pozrite si našu celú ponuku náramkov pre pánov.