Reklamácia - Výmena - Vrátenie

Veríme, že základom kvalitného internetového obchodu je jedinečný prístup, kvalitný zákaznícky servis a hladký priebeh vybavovania objednávok. Po odoslaní balíčka to pre nás však nekončí. Nechávame si záležať aj na kvalitnom popredajnom servise a bezproblémovej reklamácií alebo výmene.

   Ako postupovať pri vrátení alebo výmene

  1. Stiahnite si formulár pre vrátenie alebo výmenu. Nájdete ho v spodnej časti tejto stránky. 
  2. Vo formulári vyplňte všetky údaje a zvolte, či máte záujem produkt vrátiť v 14 d. lehote alebo ho chcete len vymeniť. Ak máte záujem o výmenu, nezabudnite uviesť, o aký náhradný produkt máte záujem.
  3. Dokument nám zašlite spolu s produktom späť na adresu Citystorm.eu, Mlynská 312/16, 92522 Veľké Uľany. Produkty odporúčame zasielať doporučene, pre prípad straty balíka.
  4. Po prijatí produktu bude Vaša žiadosť vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však v zákonnej lehote. O vybavení Vás budeme informovať mailom.

   Ako postupovať pri reklamácií

  1. Stiahnite si reklamačný formulár a prečítajte si reklamačný poriadok. Dokumenty tak isto nájdete v spodnej časti tejto stránky. 
  2. Vo formulári popíšte závadu a ako sa prejavuje. Popíšte aj aká forma riešenia by vám vyhovovala najviac. 
  3. Dokument nám zašlite spolu s reklamovaným produktom späť na adresu Citystorm.eu, Mlynská 312/16, 92522 Veľké Uľany. Produkty odporúčame zasielať doporučene, pre prípad straty balíka.
  4. Po prijatí produktu bude Vaša žiadosť posunutá na reklamačné oddelenie a o ďalšom postupe vás budeme priebežne informovať. Všetky požiadavky sa snažíme vybavovať v čo najkratšom možnom čase. 

 


 

   Súbory na stiahnutie:

Reklamačný Poriadok - Citystorm.eu

Reklamačný formulár - Citystorm.eu

Vzor pre odstúpenie od zmluvy/výmenu tovaru - Citystorm.eu