Doprava a platba

Internetový obchod Citystorm.eu funguje formou zásielkového predaja. Všetky odoslané šperky sú dôsledne a bezpečne zabalené a poistené.  Pri preberaní zásielky odporúčame skontrolovať, či obal nie je porušený.

Vaše objednávky doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a kuriérskej služby DHL a Zásielkovne.

Šperky objednané v pracovných dňoch do 14.00 hod. sú expedované v ten istý deň, avšak pri objednávkach, v ktorých sú špecifikované iné veľkosti či dĺžky, ako je základná,  je odoslanie do 24 hodín od odoslania objednávky alebo v najbližší pracovný deň.

CENNÍK DOPRAVY


sl-posta-logo                    SLOVENSKÁ POŠTA                        1,80€  -  Po odoslaní zásielku obdržíte hneď nasledujúci deň na Vašu poštu a prevziať ju môžete podľa Vašich možností do 14 dní.


dpd        DPD KURIÉRSKA SLUŽBA              3,80€ -   Po odoslaní zásielku obdržíte nasledujúci deň priamo na Vašu adresu. Kuriér spoločnosti DHL Vás bude telefonicky informovať o doručení na telefónne číslo, uvedené v objednávke


zasielkovna_logo_inverzni_web   ZÁSIELKOVŇA                                      2,28€ -  Balík Vám bude dodaný na Vami vybranú pobočku Zásielkovne, kde si ho môžete vyzdvihnúť do 7 dní.


 

Možnosti platby - Cenník

sl-posta-logo                SLOVENSKÁ POŠTA - DOBIERKA               0,70€  Výhodou dobierky je, že ju platíte až pri preberaní balíčku.


dpd DPD KURIÉRSKA SLUŽBA - DOBIERKA 0,70€  Výhodou dobierky je, že ju platíte až pri preberaní balíčku


payment_card ONLINE PLATBA KARTOU               ZADARMO

   Okamžitá platba cez platobnú bránu GoPay. Platiť môžete kreditnými a debetnými kartami VISA , VISA Elektron, Maestro, MasterCard a MasterCard Electronic.


gopay-payment_card ONLINE BANKOVÝ PREVOD             ZADARMO  Rýchly online prevod peňazí z vašej banky.


paypal-bigger                 PayPal                                           ZADARMO

Platba cez službu PayPal prebehne okamžite po vytvorení objednávky. Budete presmerovaný priamo na stránku PayPal, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu.


 

Možnosti dopravy zadarmo


sl-posta-logo                 SLOVENSKÁ POŠTA                                ZADARMO       Pri objednávke nad 30€.


dpd      DPD KURIÉRSKA SLUŽBA                   ZADARMO       Pri objednávke nad 50€.