MADE WITH SWAROVSKI

10 položiek celkom
Retiazka s príveskom Navette - RED MAGMA Kód: SWR6110

Krásne, jedinečné a elegantné šperky v prevedení MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS.

2015-Swarovski-Seal-1024x1024Šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS sa v dnešnej dobe tešia veľkej popularite, sú krásne, jedinečné, majú obrovskú škálu tvarov a farieb samozrejme sú aj cenovo dostupné.

 Všetky krištály v šperkoch vyrobili v spoločnosti SWAROVSKI.

Šperky v našej ponuke  SWAROVSKI ELEMENTS sú v kombinácii s veľmi kvalitnou chirurgickou oceľou čo Vám zaručuje, že Vám tento krásny šperk, či už je to retiazka s príveskom , náušnice alebo krásny set, vydrží veľmi dlho, pretože materiál chirurgická oceľ nekoroduje, nemení farbu ako to je zvykom pri klasickom kove, akým je napríklad bižutérny kov či striebro.

Šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS sú úžasné šperky pre úžasné ženy .

 

Prezrite si celú našu ponuku šperkov MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS - retiazky s príveskom, náušnice, sety, ale taktiež si nezabudnite pozrieť aj našu ponuku ostatných šperkov z chirurgickej ocele. 

Všetky kovové časti šperkov v našej ponuke sú výhradne z kvalitnej chirurgickej ocele, čo je záruka že Vám šperk neskoroduje a vydrží Vám veľmi dlho.

Všetky šperky balíme do krásnych darčekových  krabičiek, v ktorých šperk môžete bez starostí darovať či Váš šperk uschovávať.