NÁRAMKY Z POLODRAHOKAMOV

29 položiek celkom
Dámsky náramok z polodrahokamu Africký modrý opál
Novinka
14,99 €
Kód: AM77898
Pánsky náramok z polodrahokamu Achát s lebkou
12,81 €
Kód: FBS336
Pánsky náramok z polodrahokamu Achát s hlavou Budhu
12,81 €
Kód: FBS340
Dvojitý náramok v kombinácii s oceľou a polodrahokam Achát a Jaspis Kód: DB33
Náramok z polodrahokamu Howlit červeno-čierny
14,55 €
Kód: FBS562
Dámsky náramok z polodrahokamu Apatit
22,49 €
Kód: APA294
Náramok zo syntetického Hematitu - srdiečko
11,99 €
Kód: NAP832
Dámsky náramok zo syntetického Hematitu
9,90 €
Kód: NAP340
Dámsky náramok z polodrahokamu Howlit - Jacqueline 8 mm
14,49 €
Kód: AM1879
Náramok z polodrahokamu Jaspis Fancy Kód: AM8797
Perlový náramok modrý,shell perly Kód: AMN12577
Náramok z polodrahokamu jadeit - biely - Agna Kód: JAD1772
Náramok z praveho polodrahokamu Tyrkys s ozdobou Kód: TYR7897
Náramok dámsky z čierneho polodrahokamu Achát - 6 mm Kód: NARAM2687
Náramok dámsky Lapis lazuli Kód: LPZ1587/5-5
Hore
Ďalšie produkty

Elegantné a štýlové náramky s magickým kúzlom

Náramky z polodrahokamov - drahých kameňov, boli kedysi výsadou len bohatých. Dnes zdobia zápästia žien a mužov po celom svete. Stali sa nielen nádherným šperkom, ktorý plní estetickú funkciu, ale tiež i energetickú, magickú či dokonca liečivú.

Už od pradávna pútali minerály pozornosť vďaka svojmu unikátnemu sfarbeniu či tvaru. Ľudia sa ich preto naučili opracovávať a následne z nich začali vytvárať pozoruhodné drobné predmety na zavesenie a neskôr náramky či náhrdelníky z polodrahokamov. A samozrejme ľudia verili v ich magickú a liečivú silu, preto polodrahokami využívali ako talizmanyamulety. Či už veríte na ich liečivú silu, alebo nie, jedno je isté - tieto náramky sú jedinečné, unikátne, krásne a sú fascinujúcou ozdobou našich rúk.

V našej ponuke náramkov z polodrahokamov nájdete aj:

Krásny červený náramok z polodrahokamu Karneol so srdiečkom, ktorý slúži aj ako motivačný náramok a zároveň je považovaný aj za náramok proti urieknutiu – Kabbalah náramok.

Jedným z najobľúbenejších polodrahokamov je Tyrkys, ktorý púta pozornosť hlavne svojou nádhernou modrozelenou až svetlomodrou farbou. Považuje sa za kameň, ktorý priťahuje šťastie a úspech.

Náramky z polodrahokamu Ónyx v uhľovo čiernej farbe môžu pokojne nosiť na ruke aj muži. Ich tajomná krása je doplnená aj o oceľové prvky a spolu vytvárajú dokonalú súhru. Polodrahokam Ónyx prináša šťastie, a to hlavne v láske. Svojmu nositeľovi dodáva zdravé sebavedomie.

Na magickú silu polodrahokamov verili aj Staroveké národy Rimanov a Grékov. Tí verili, že Ruženín priniesli na Zem bohovia lásky Amor a Eros, aby darovali ľuďom prasilu lásky. Polodrahokam Ruženín sa tak stal kameňom lásky a srdca. Dámske náramky z polodrahokamu Ruženín  sú nesmierne jemné a nežnosť im dodáva aj nádherná slaboružová farba.

Ďalšie veľmi obľúbené dámske náramky z polodrahokamu Tigrie oko a Jadeit, ktoré takisto nájdete v našej ponuke, sú ozvláštnené príveskom v tvare srdiečka z chirurgickej ocele.

Náramky z polodrahokamu Lapis Lazuli, Ametyst, Mesačný kameň či Chalcedón sa považujú za tzv. receptívne, pretože nás upokojujú a zbavujú stresu. Vyžarujú ženskú energiu, t.j. empatiu, pasivitu a jemnú silu.

Všetky náramky z polodrahokamov sú v TOP kvalite navlečené na niti zo 100% prírodného hodvábu. Všetky kovové časti sú výhradne z kvalitnej chirurgickej ocele.

Krásny náramok z polodrahokamu si tiež viete skombinovať aj s náhrdelníkom z polodrahokamov z našej ponuky.

Nádherný náramok stvorený pre nádhernú ženu!