PÁNSKE NÁRAMKY, Strana 2

119 položiek celkom
Pánsky silikonový náramok čierny s krížom
9,99 €
Kód: MBC003
Pánsky náramok z polodrahokamu Achát s lebkou
12,81 €
Kód: FBS336
Pánsky náramok z polodrahokamu Achát s hlavou Budhu
12,81 €
Kód: FBS340
Pánsky náramok z eko kože a ocele s dvomi levmi - Lion King
22,70 €
Kód: BGO637
Hrubý oceľový pánsky náramok v čiernej farbe Darrell
21 €
Kód: CZA273
Pánsky náramok z chirurgickej ocele v čiernej farbe Allen
16,29 €
Kód: CZA271
Pánsky náramok vo vintage štýle z chirurgickej ocele - Hunter Kód: HUN271
Pánsky náramok z eko kože v kombinácií s oceľou - Ethan
12,99 €
Kód: BGO596
Pánsky náramok z eko kože a chirurgickej ocele - Colin Kód: BGO185/18-5
Náramok z polodrahokamu Howlit červeno-čierny
14,55 €
Kód: FBS562
Pánsky náramok z chirurgickej ocele vzor Box - plochý
9,99 €
Kód: H459
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor - Conor Kód: GLN277/22
Náramok červený z eko kože v kombinácií s chirurgickou oceľou - Nico Kód: BGO374
Pánsky náramok z eko kože  čierno hnedý - Jasper
9,99 €
Kód: BGO673
Pánsky náramok z chirurgickej ocele Bruno
14,99 €
Kód: AVB085
Pánsky červený náramok z kože s ozdobou - Jacobo
17,99 €
Kód: NAR3749
Pánsky náramok z červenej kože s ozdobou - Cristian Kód: NAR3747
Pánsky červený náramok z kože s ozdobou - Alejandro Kód: NAR3748/20
Pánsky náramok čierny z eko kože v kombinácii z ocelov - Tridi Kód: PH1162
Pánsky náramok strieborno - čierny kráľovský vzor - Dante Kód: BR067
Náramok z chirurgickej ocele v tvare Draka - Dragon
32,50 € –31 %
22,50 €
Kód: GS969S

Originálne pánske náramky z chirurgickej ocele nikdy nesklamú

Hľadáte pre svojho muža, priateľa či syna darček, ktorý by mu zaručene vyčaril úsmev na tvári? Ak si aj vy pravidelne si lámete hlavu nad tým, čím vášho milého obdarovať, pokojne hoďte tieto starosti za hlavu.  Čo napríklad jednoduchý módny doplnok, ktorý dodá každému mužovi ten správny šmrnc?

Pánsky náramok je ideálny módny doplnok moderného muža. Dokonale podtrhne jeho unikátny štýl a nezameniteľnú osobitosť. Pánske náramky je možné nosiť v rámci voľného času, na oslavy, večierky, do práce či kina. Pánske náramky sú jednoducho univerzálnym módnym doplnkom. Stačí len vybrať model, ktorý dokonale padne a upúta žiaducu pozornosť. Tak, ktorý náramok z chirurgickej ocele si vyberiete?

Nosenie náramkov z chirurgickej ocele žiadnemu pánovi neuberie na jeho mužnosti, práve naopak. Chirurgická oceľ je ako stvorená pre mužov. Šperky z chirurgickej ocele sú odolné, pôsobia drsne a elegantne zároveň. V našej ponuke nájdete skutočne krásne pánske náramky vyhotovené v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach.

Na výber máte jednoduché elegantné pánske náramky, gravírované náramky alebo masívne pánske náramky s platničkou z chirurgickej ocele, či dokonca čoraz populárnejšie silikónové náramky. Nezáleží na tom, či ste elegantný, športový alebo konzervatívny typ muža, u nás si zaručene svojho favorita nájde každý muž. Oceľový náramok dodá aj obyčajnému outfit požadovaný štýl a lesk.

Trendy kožené náramky

Aj keď sa vám prioritne snažíme prinášať šperky z chirurgickej ocele, v našej ponuke nájdete aj pánske náramky z iných materiálov, ktoré sú medzi pánmi takisto veľmi obľúbené. Takýmto materiálom je aj koža. Kožené náramky sú klasikou, ktorá bude trendy vždy. Vôňa kožených šperkov je pre mužov neodolateľná a krásne pasujú na mužské zápästie. Navyše naše kožené náramky sú vždy doplnené o komponenty z kvalitnej chirurgickej ocele, či už je to v podobe rôznych ozdôb alebo zapínania. Ak hľadáte originálny pánsky doplnok pre vášho partnera, verte, že s koženým náramkom nešliapnete vedľa!

Sila prírodných materiálov a chirurgickej ocele

Ďalším veľmi častým typom pánskych náramkov, ktoré si u nás môžete zakúpiť, sú korálkové náramky či pánske náramky z prírodných materiálov. Africké tóny navodia pánske náramky z prírodného kokosu, ktoré sú často doplnené o komponenty z chirurgickej ocele.

Horúcim hitom, čo sa týka pánskej módy, sú určite aj korálkové náramky, ktoré nádherné vyniknú v kombinácii s chirurgickou oceľou. Ku korálkovému náramku stačí zladiť už len hodinky a svetový trend je na svete. A vôbec sa tohto štýlu nemusia obávať ani typickí biznismeni, práve elegantný oblek je považovaný za najlepšiu kombináciu k takýmto náramkom. Výsledný efekt potom pôsobí neskutočne luxusne.

Pozrite si našu celú ponuku náramkov pre pánov.