Retiazky s príveskom srdce

Najpredávanejšie

51 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

 

Hľadáte niečo romantické krásne ? Čo tak retiazka s príveskom srdiečko?

#ShowMore#

Prilákajte pozornosť na svoj pôvabný a zvodný dekolt vďaka nádhernému prívesku srdce. Prívesky na krk nie sú len obyčajnými šperkami, ktorými sa denne zdobíme. Niekedy majú oveľa väčší význam – symbolický. Prívesky majú väčšinou podobu najrôznejších symbolov a znakov. Inak to nie je ani v prípade príveskov v tvare srdca. Srdce je symbolom lásky či života, a teda jeho symbolika je zrejmá každému.

Prívesok srdce je skvelým darčekom

Ženy prívesok v tvare srdca väčšinou dostávajú ako roztomilý darček vyjadrujúci vrúcnosť citov partnera či blízkej osoby. A niet sa čomu čudovať. Neexistuje žena, ktorá by takýto darček z lásky neprijala či sa mu nepotešila. Prívesok srdce je darčekom od srdca, ktorý si každá žena nesmierne váži a pripomína jej nekonečnú lásku milovanej osoby aj vo chvíľach, keď práve nie sú spolu. Vďaka prívesku srdce si vždy žena spomenie, že niekto na ňu stále myslí, že niekde tam vonku je osoba, ktorá je neskonale miluje. Tak páni, ak chcete milo prekvapiť a obdarovať svoju drahú polovičku niečím výnimočným, stavte na prívesok srdiečko z ušľachtilej chirurgickej ocele.

Široký výber romantických príveskov s tým najpôvabnejším zdobením

Oceľový prívesok srdce je evergreenom a moderným trendom zároveň. Jeho okruh priaznivcov sa stále rozširuje, a to aj z dôvodu, že srdce bude navždy výrazom lásky, porozumenia a romantiky. Tvar vždy ostáva nezmenený, módnosti podlieha len jeho zdobenie. Aj preto nájdete v našej ponuke klasické prevedenia srdiečkových príveskov, ale i moderné a bohato zdobené prívesky v tvare srdca.

Jednoduché zlaté prívesky srdce sú neskutočne elegantné a hodia sa ako na slávnostné tak aj na bežné chvíle. Mnohé jednoduché prívesky majú vysoko leštenú povrchovú úpravu, aby sa na svetle nádherne ligotali. Iné sú zas zdobené decentným gravírovaním či rôznymi ornamentmi. V našej ponuke nájdete aj veľmi trblietavé prívesky srdce, ktoré svojmu ligotu vďačia brúseným očkám kubického zirkóna.

Či už hľadáte elegantnú strohosť alebo prekypujúcu extravaganciu, verte, že u nás nájdete takmer všetko. Pre tých, ktorí túžia po luxusnom prívesku srdiečku, dávame do pozornosti prekrásne prívesky obrúsené do tvaru srdca z kryštálov Swarovki. Nechýbajú tu ani prívesky srdiečko vyrobené z liečivých polodrahokamov ako je Mačacie oko, Tigrie oko, Achát, Ruženín a mnohé iné, ktoré sú doplnené o komponenty z chirurgickej ocele najčastejšie v zlatej a striebornej farbe.

Prívesok srdiečko – typicky ženský šperk

Niekto sa môže mylne domnievať, že prívesok srdce je symbolom len pre mladú lásku a nosia ho teda len dievčatá či mladé ženy. Opak je však pravdou. Prívesok srdce je určený pre ženy všetkých vekových kategórii a na vyjadrenie lásky, pri ktorej sa neprihliada na vek. Je jedno či máte dvadsať alebo štyridsať, prívesok srdce je tu na to, aby symbolizoval, že ste zamilovaná až po uši v akomkoľvek veku. Navyše prívesok srdiečko nemusí symbolizovať len partnerskú lásku, ale aj lásku v rodine. Prívesok srdiečko môžu na znak lásky a úcty podarovať vnúčatká svojej babičke či rodičom.

Šperky s motívom srdce patria medzi ženami medzi najobľúbenejšie. Sú totiž typicky ženské, skrývajú v sebe kus nežnosti a romantiky. Prívesok srdiečko s retiazkou z chirurgickej ocele je vynikajúcim šperkom na každý deň. Navyše prívesok srdiečko môže mať podobu aj medailónu, do ktorého si môžete uchovávať spomienky v podobe fotografie.

Vybrať si môžete aj vlastnú dĺžku retiazky

Prívesok srdiečko je vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele a verte nám, že takýto prívesok Vám vydrží naveky, rovnako ako láska. Navyše ako jeden z mála e-shopov Vám pri mnohých modeloch ponúkame možnosť výberu dĺžky retiazky podľa Vašich potrieb. Retiazky sú unisex, jednoduché a veľmi decentné tak, aby dokonale pasovali k prívesku srdiečko. V našom e-shope nájdete najväčší výber retiazok s príveskom srdiečko a všetko len z kvalitných materiálov. Tak neváhajte a zaobstarajte si aj Vy Váš vysnívaný romantický prívesok srdiečko.

Prezrite si celú našu ponuku krásnych romantických srdiečok s retiazkou

Naša ponuka ale nekončí len srdiečkami, pozrite si aj naše ďalšie kategórie príveskových šperkov -  partnerské prívesky s retiazkounáboženské prívesky, prívesky zverokruh, prívesky pre šťastie, prívesky písmeno.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.