Pánske retiazky

Najpredávanejšie

76 položiek celkom
Unisex retiazka z chirurgickej ocele Kód: ROL043
Pánsky retiazka v military štýle z chirurgickej ocele Kód: CPI047
Unisex retiazka z chirurgickej ocele Kód: BOX604
Pánska retiazka z chirurgickej ocele Kód: BOX3177
Unisex retiazky z chirurgickej ocele vzor Box Kód: BOX2760
Unisex retiazka z chirurgickej ocele vzor Box
16,80 €
Kód: BOX271
Pánska retiazka kráľovský vzor - Ricardo II. Kód: GLS305
Pánska oceľová retiazka v striebornom prevedení Neil Kód: CLH152
Oceľová pánska retiazka v striebornej farbe Zain II. Kód: CHZ166
Oceľová pánska retiazka v striebornej farbe Zain Kód: NCB625
Hore
Ďalšie produkty

Pánske šperky dokonale umocnia charizmu každého muža

Nejeden muž dokáže skvele doladiť svoj štýl obliekania pomocou originálneho pánskeho šperku, akým je napríklad retiazka či náramok.#ShowMore# Výsada zdobiť sa, preto už dlhší čas určite nepatrí len ženám, ale čoraz častejšie siahajú po módnych doplnok v podobe šperkov aj muži. Tí obľubujú hlavne šperky z chirurgickej oceli, najlepšie v ich surovej podobe, pretože práve tá dodáva pánskym šperkom drsnosť.

Či už si plánujete kúpiť pánske náramky, retiazky, prívesky, prstene alebo štýlové drobné náušnice, u nás si určite vyberiete a naprázdno rozhodne neodídete. Súčasťou ponuky sú jednoduché, elegantné aj dizajnovo extravagantnejšie pánske šperky, ktoré sú vyrobené z kvalitných nadčasových materiálov, ako je chirurgická oceľ.

A keďže sú pánske retiazky medzi mužmi veľmi obľúbeným šperkom, naša ponuka sa neustále rozrastá o nové moderné kúsky. Aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru našich zákazníkov, v našej ponuke nájdete rôzne tvary, motívy, farebné prevedenia, ale ten najhlavnejší prvok, chirurgická oceľ, nájdete v každom jednom šperku. Nezáleží na tom, či preferujete jemné retiazky alebo výrazné a hrubé retiazky, naše šperky z chirurgickej oceli jednoznačne uspokoja vaše predstavy. A to nielen po vizuálnej stránke, ale aj z hľadiska kvality.

Pánske retiazky na krk z chirurgickej ocele

Pánske retiazky sú vo väčšine prípadov masívnejšie. V našej ponuke nájdete však aj  základné jemné pánske retiazky z chirurgickej ocele, na ktoré môžete zavesiť prívesok. Ideálna dĺžka pri pánskych retiazkach sa uvádza niečo medzi 47 - 55 cm. V skutočnosti je však dĺžka retiazky individuálnou záležitosťou.  Záleží teda na mužovi, aký má vkus a hlavne a na aké účely  bude retiazka určená. Obzvlášť by sme vám chceli dať do pozornosti možnosť výberu dĺžky retiazky podľa vašich potrieb v kategórii retiazky s príveskom. Máte možnosť výberu retiazky od 43 cm až do 90 cm.

Aké vzory retiazok muži najviac preferujú?

Muži milujú tradičné vzory, akým je kráľovský či byzantínsky vzor, no tiež nepohrdnú klasikou v podobe vzoru pancier v hrubšom, typicky mužskom, dizajne. Retiazky v kráľovskom vzore jednoznačne patria v našom e-shope medzi tie najpredávanejšie. Preto, ak sa chystáte niekomu podarovať retiazku, kráľovským vzorom nikdy nič nepokazíte. Mnohé retiazky sú okrem tohto očarujúceho vzoru doplnené aj o platničky, ktoré im dodávajú ešte tvrdší a surovejší vzhľad. Čisté prevedenia retiazok pôsobia skôr elegantnejšie. V poslednom čase však pozornosť pútajú aj retiazky v military alebo tzv. army vzore, ktoré perfektne ukážu s príveskom v podobe platničky.

Zamerajte sa hlavne na detaily

Aj keď nové a nové módne pravidlá každú chvíľu búrajú zaužívané zvyky či mýty a v skutočnosti je veľmi ťažké niekedy povedať, čo je IN a čo OUT, zamerajte sa na detaily. Tie vás nikdy nesklamú. Pretože i drobný a nepatrný detail na retiazke dokáže povzniesť outfit na úplne iný level. A keďže retiazka ako šperk, a zároveň i módny doplnok, by mala ladiť s oblečením a tiež vyvažovať celkový dojem a vzhľad, tak by ste mali orientovať  pravidlom tzv. tón v tóne. To znamená, že ak si zvolíte retiazku v striebornej farbe, nekombinujte ju s náramkom v zlatej farbe.

Ak už chcete do svojho celkového vzhľadu pridať nejakú farbičku a rozbiť strnulý jednofarebný tón, poobzerajte sa napríklad po retiazkach, ktoré v sebe kombinujú chirurgickú oceľ s iným materiálom. Krásne vypadajú napríklad pánske retiazky z chirurgickej oceli v kombinácii s čiernymi korálkami z keramiky či prírodného kokosu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.