Pánske retiazky, Strana 2

73 položiek celkom
Pánska retiazka z chirurgickej ocele Travis
21 €
Kód: KN498
Retiazka striebornej farby z chirurgickej ocele - Amari
11,40 €
Kód: CTX166
Retiazka z chirurgickej ocele v striebornej farbe Catalina
16,99 €
Kód: CNE259
Hrubá retiazka z chirurgickej ocele - Curb
26,99 €
Kód: NCB640
Pánska hrubá strieborná retiazka z ocele - Carter
22,45 €
Kód: CTX168
Retiazka z ocele vzor Box v čiernej farbe
13,49 €
Kód: BOX999
Pánska retiazka kráľovský vzor strieborná - Conor
18,49 €
Kód: GLC217
Pánska retiazka kráľovský vzor strieborná - Michael
19,99 €
Kód: CHZ163
Pánska retiazka v čiernom prevedený z ocele - Ramsey
Novinka
22,10 €
Kód: CXB153
Pánska retiazka strieborná z chirurgickej ocele - Cedric
22,49 €
Kód: CTX114
Pánska retiazka kráľovský vzor strieborno-čierna - Dixon
18,49 €
Kód: XXZ0102
Pánska retiazka kráľovský vzor strieborná - Robbie
19,99 €
Kód: BJW1341
Strieborná retiazka z chirurgickej ocele vzor BOX III.
15,99 €
Kód: BOX0066
Pánska hrubá retiazka z ocele - Byrne
27,77 €
Kód: CTX131

Pánske šperky dokonale umocnia charizmu každého muža

Nejeden muž dokáže skvele doladiť svoj štýl obliekania pomocou originálneho pánskeho šperku, akým je napríklad retiazka či náramok. Výsada zdobiť sa, preto už dlhší čas určite nepatrí len ženám, ale čoraz častejšie siahajú po módnych doplnok v podobe šperkov aj muži. Tí obľubujú hlavne šperky z chirurgickej oceli, najlepšie v ich surovej podobe, pretože práve tá dodáva pánskym šperkom drsnosť.

Či už si plánujete kúpiť pánske náramky, retiazky, prívesky, prstene alebo štýlové drobné náušnice, u nás si určite vyberiete a naprázdno rozhodne neodídete. Súčasťou ponuky sú jednoduché, elegantné aj dizajnovo extravagantnejšie pánske šperky, ktoré sú vyrobené z kvalitných nadčasových materiálov, ako je chirurgická oceľ.

A keďže sú pánske retiazky medzi mužmi veľmi obľúbeným šperkom, naša ponuka sa neustále rozrastá o nové moderné kúsky. Aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru našich zákazníkov, v našej ponuke nájdete rôzne tvary, motívy, farebné prevedenia, ale ten najhlavnejší prvok, chirurgická oceľ, nájdete v každom jednom šperku. Nezáleží na tom, či preferujete jemné retiazky alebo výrazné a hrubé retiazky, naše šperky z chirurgickej oceli jednoznačne uspokoja vaše predstavy. A to nielen po vizuálnej stránke, ale aj z hľadiska kvality.

Pánske retiazky na krk z chirurgickej ocele

Pánske retiazky sú vo väčšine prípadov masívnejšie. V našej ponuke nájdete však aj  základné jemné pánske retiazky z chirurgickej ocele, na ktoré môžete zavesiť prívesok. Ideálna dĺžka pri pánskych retiazkach sa uvádza niečo medzi 47 - 55 cm. V skutočnosti je však dĺžka retiazky individuálnou záležitosťou.  Záleží teda na mužovi, aký má vkus a hlavne a na aké účely  bude retiazka určená. Obzvlášť by sme vám chceli dať do pozornosti možnosť výberu dĺžky retiazky podľa vašich potrieb v kategórii retiazky s príveskom. Máte možnosť výberu retiazky od 43 cm až do 90 cm.

Aké vzory retiazok muži najviac preferujú?

Muži milujú tradičné vzory, akým je kráľovský či byzantínsky vzor, no tiež nepohrdnú klasikou v podobe vzoru pancier v hrubšom, typicky mužskom, dizajne. Retiazky v kráľovskom vzore jednoznačne patria v našom e-shope medzi tie najpredávanejšie. Preto, ak sa chystáte niekomu podarovať retiazku, kráľovským vzorom nikdy nič nepokazíte. Mnohé retiazky sú okrem tohto očarujúceho vzoru doplnené aj o platničky, ktoré im dodávajú ešte tvrdší a surovejší vzhľad. Čisté prevedenia retiazok pôsobia skôr elegantnejšie. V poslednom čase však pozornosť pútajú aj retiazky v military alebo tzv. army vzore, ktoré perfektne ukážu s príveskom v podobe platničky.

Zamerajte sa hlavne na detaily

Aj keď nové a nové módne pravidlá každú chvíľu búrajú zaužívané zvyky či mýty a v skutočnosti je veľmi ťažké niekedy povedať, čo je IN a čo OUT, zamerajte sa na detaily. Tie vás nikdy nesklamú. Pretože i drobný a nepatrný detail na retiazke dokáže povzniesť outfit na úplne iný level. A keďže retiazka ako šperk, a zároveň i módny doplnok, by mala ladiť s oblečením a tiež vyvažovať celkový dojem a vzhľad, tak by ste mali orientovať  pravidlom tzv. tón v tóne. To znamená, že ak si zvolíte retiazku v striebornej farbe, nekombinujte ju s náramkom v zlatej farbe.

Ak už chcete do svojho celkového vzhľadu pridať nejakú farbičku a rozbiť strnulý jednofarebný tón, poobzerajte sa napríklad po retiazkach, ktoré v sebe kombinujú chirurgickú oceľ s iným materiálom. Krásne vypadajú napríklad pánske retiazky z chirurgickej oceli v kombinácii s čiernymi korálkami z keramiky či prírodného kokosu.