DÁMSKE NÁRAMKY, Strana 2

125 položiek celkom
Dámsky guličkový náramok z ocele so srdcom Leona II.
8,49 €
Kód: BST388
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s ozdobami Adele
15,69 €
Kód: HBO586
Dámsky náramok v zlatej farbe so srdiečkami Isabella
13,49 €
Kód: PBA296
Dámsky guličkový náramok z ocele so srdiečkami Leona
8,49 €
Kód: BST387
Dámsky náramok s ružovými očkami z chirurgickej ocele
16,99 €
Kód: BRS086
Dámsky náramok z chirurgickej ocele srdiečka
10,99 €
Kód: NBB700
Náramok červený z eko kože v kombinácií s chirurgickou oceľou - Nico Kód: BGO374
Dámsky náramok s krížikom striebornej farby z chirurgickej ocele Kód: AF2001
Dámsky náramok s červenou korálkou - Margarita
11,99 €
Kód: SHS6273
Dámsky náramok z chirurgickej ocele so srdiečkami - Happy Love Kód: D42107
Červený unisex náramok z eko kože - Abra Kód: BGO523
Náramok červený z ekokože - Lovell Kód: BGO533

Krásne dámske náramky pre Vaše potešenie

Hľadáte krásny darček, alebo si len potrebujete doladiť perfektne svoj outfit?  Tak potom ste tu na správnom mieste. Porozhliadnite sa po našej bohatej ponuke jedinečných náramkov, ktoré sú vyhotovené v nadčasovom dizajne a z chirurgickej ocele.

Každý náramok Vám zabalíme do nádhernej darčekovej krabičky, aby ste ho v prípade, že ho chcete darovať, nemali už s ním žiadne starosti. Darčeková krabička zároveň predstavuje aj skvelú alternatívu šperkovnice, kde si náramok môžete odkladať.

Veľký výber náramkov pre dámy a slečny 

Ponúkame Vám len kvalitné dámske náramky za super cenu, pri ktorej nezaplače ani Vaša peňaženka. A to všetko skladom s rýchlym doručením. Ak si jeden náramok z našej ponuky vyberiete, ručíme Vám za to, že ho z ruky dolu už viac nedáte. Je predsa nemožné, aby žena mala zlú náladu, keď má na ruke náš náramok z chirurgickej ocele.

Viete, čo si na každom dámskom náramku všimnete ako prvé?

Je to dizajn. Pretože práve dizajn dokáže upútať Vašu pozornosť či chcete, či nie. Každý jeden dámsky náramok v našej ponuke Vás bude v tichosti pokúšať svojou krásou, nádherným a jedinečným spracovaním zas vábivo presviedčať, aby ste si ho kúpili.

Rôzne tvary, motívy, ale i farby

To všetko v kombinácii s najlepším materiálom pre šperky – chirurgická oceľ. Dámy, ktoré snívajú o nekonečnej láske, určite ocenia širokú ponuku nežných tenkých náramkov z chirurgickej ocele v striebornej a zlatej farbe. Romantický nádych im dodáva aj krásne zdobenie v podobe srdiečka, kvietka a iných tvarov príveskov.

Ak milujete minimalizmus, tak sa určite poobzerajte po náramkoch, ktoré majú jednoduchý dizajn a najčastejšie sú vyhotovené v tradičných vzoroch ako je pancier, rolo, rombo či figaro. Takéto dámske náramky z chirurgickej ocele nie sú prezdobené, ich krása vyžaruje práve z ich jednoduchosti. Práve jednoduché a tenké náramky môžete hravo vrstviť a kombinovať. Krásne vyniknú aj v kombinácii s hodinkami.

Ďalším typom náramkov v našej ponuke sú tie, ktorých remienok je vyhotovený z eko kože a ostatné časti sú z chirurgickej ocele. Najčastejšie sú to náramky proti urieknutiu, nazývanie tiež Kabbalah náramky.

Ak nie ste fanúšičkou retiazkových náramkov, nevadí. My máme široký výber aj tzv. pevných náramkov. Je len na Vás či si vyberiete hrubý náramok alebo tenký náramok. Veľmi populárne sú aj obručové náramky, ktoré majú povrch upravený leštením alebo pekným gravírovaním.

Zatiaľ, čo niekomu vyhovuje striedmy a nenápadný štýl, iných zas okúzli extravagancia. Pre milovníčky výrazných náramkov, preto máme v ponuke hrubšie dvojradové náramky pletené so stredovou ozdobou, najčastejšie je to srdiečko, symbol nekonečno či motýlik.

Mnohé náramky z tejto kategórie viete krásne zladiť s retiazkami z našej ponuky samostatných retiazok, ale taktiež aj z ponuky retiazok s príveskom či dokonca s náušnicami.