Vernostný program

Internetový obchod citystorm.eu vytvoril pre našich registrovaných zákazníkov vernostný program.

Vernostný program je členený do 3 zákazníckych úrovní a to podľa celkovej hodnoty všetkých nákupov v našom internetovom obchode. 

 


-3 %ok-mark  Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad 100,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 3 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.


 -5 %ok-mark  Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad 200,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 5 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.


-10%ok-mark  Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad 450,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 10 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.


 

 

Podmienky na uplatnenie vernostnej zľavy 


ok-mark    Výšku zľavy vypočíta systém automaticky podľa toho, koľko zákazník v minulosti celkom zaplatil pri nákupoch v našom internetovom obchode.


ok-mark   Do celkovej úhrady sa započítavajú len skutočne zrealizované a zaplatené objednávky ( vzťahuje sa to len na skutočne dodaný tovar, nie na tovar ktorý bol objednaný a ktorého objednávka bola zrušená alebo neprevzatá).


ok-mark   Do celkovej sumy objednávok sa nezapočítavajú: stornované, nedokončené, nesprávne vyplnené, nezaplatené objednávky alebo objednávky, pri ktorých zákazník vrátil tovar.


ok-mark   Vernostná zľava sa pripočíta aj k akčným alebo výpredajovým cenám.