van Doprava už za 1 €  

phone  0910 363 978

Vernostný program

vernostný program

Internetový obchod citystorm.eu vytvoril pre našich registrovaných zákazníkov vernostný program. Vernostný program je členený do 3 zákazníckych úrovní a to podľa celkovej hodnoty všetkých nákupov v našom internetovom obchode.

 

 • 1_4

    Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad 100,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 3 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.

   
 • 2_4

   Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad 200,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 5 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.

   

   

 • 3_1

    Pri dosiahnutí  celkovej hodnoty všetkých nákupov  nad  450,- € zákazník získava automaticky zľavu vo výške 10 % na všetky produkty v našom obchode. Samozrejme to platí aj na tovary ktoré sú v akcii.

   

 

Podmienky na uplatnenie vernostnej zľavy 

 • Výšku zľavy vypočíta systém automaticky podľa toho, koľko zákazník v minulosti celkom zaplatil pri nákupoch v našom internetovom obchode.
 • Do celkovej úhrady sa započítavajú len skutočne zrealizované a zaplatené objednávky ( vzťahuje sa to len na skutočne dodaný tovar, nie na tovar ktorý bol objednaný a ktorého objednávka bola zrušená alebo neprevzatá).
 • Do celkovej sumy objednávok sa nezapočítavajú: stornované, nedokončené, nesprávne vyplnené, nezaplatené objednávky alebo objednávky, pri ktorých zákazník vrátil tovar.
 • Vernostná zľava sa pripočíta aj k akčným alebo výpredajovým cenám.

 

Nezabudnite si tiež pozrieť :

Doprava a platba

FAQ – Často kladené otázky

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie