Náhrdelník perlový dvojfarebný Shell perly + darčeková krabička zadarmo

Skladom
Kód: NAHP0004
60 € 60 € / 1 ks

Perlový  náhrdelník dvojradový zo Shell perál v zlatožltej a karamelovej farbe v kombinácii s chirurgickou oceľou  - 10 mm

Dvojradový luxusný náhrdelník značky ALEXIS MARTEN z kvalitných, starostlivo triedených shell perál zlatožltej a karamelovej farby s nádherným perleťovým odleskom v sebe skrýva klasickú noblesu a eleganciu.  Jednotlivé perly sú oddelené drobnými korálkami z chirurgickej ocele, čo okrem estetickej funkcie má aj praktický význam. Jednotlivé perly sú od seba oddelené, čím sa zamedzuje ich treniu o seba a zabráni sa ich opotrebovaniu. Náhrdelník je navlečený na špeciálnej niti zo 100% prírodného hodvábu, odolnej voči pretrhnutiu a zapína sa na ozdobné zapínanie z chirurgickej ocele. Tento náhrdelník predstavuje spojenie tradičnej nadčasovej klasiky s modernými materiálmi, čím sa stáva vynikajúcim spoločníkom súčasnej ženy. Šperk je vhodný na reprezentatívne pracovné stretnutia, spoločenské udalosti, ale pokojne ním môžete doplniť aj džínsy a tričko.  Veď perly sa hodia vždy. Vhodné pre dámu v akomkoľvek veku. Keď sa rozhodnete tento šperk darovať, vyjadríte tým obdarovanej žene svoju úctu.

 Rozmery perlového náhrdelníka:

  • Materiál : Shell perly, Chirurgická oceľ
  • Farba : Zlato žltá,Karamelová, Strieborná
  • Veľkosť perál:  10 mm
  • Dĺžka náhrdelníka : 44,5 cm vnútorný rad a 49,5 cm vonkajší rad.

Špeciálna ponuka :

1/Perlový náhrdelník je balený a dodávaná v krásnej krabičke, v ktorej sa dá šperk ďalej darovať a aj každodenne ukladať.

Pred zakúpením tovaru si prosím overte, či uvedené rozmery produktu vyhovujú Vašej predstave.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: