NÁUŠNICE

34 položiek celkom
Náušnice guličky 3 mm z ocele Rocher
5,49 €
Kód: EBE143
Náušnice napichovacie guličky zlaté 4 mm Kód: EBE120
Náušnice červené perličky 6mm - Cherrie  + darčeková krabička zadarmo Kód: EWX042
Náušnice obojstranné šedé - Cinder Kód: EWX253
XRY399 Kód: XRY399
EBE121 Kód: EBE121
Náušnice napichovacie strieborné 8mm  + darčeková krabička zadarmo Kód: NAUPAN00001
EWX229 Kód: EWX229
Náušnice obojstranné bledomodré Kód: EEZ151
EWX230 Kód: EWX230
EWX225 Kód: EWX225
EEZ152
7,20 €
Kód: EEZ152
Náušnice obojstranné-červený pomaranč  + darčeková krabička zadarmo Kód: EEZ148
Náušnice obojstranné-zelené Kód: EEZ164
EWX033 Kód: EWX033
Hore
Ďalšie produkty

Náušnice ožiaria každú jednu tvár

Hľadáte nové náušnice? Prišli ste na to správne miesto! Naša ponuka náušníc je bohatá a neustále sa rozrastá. Náhrdelník možno rozjasní váš outfit. Náramok je vkusným doplnkom. Nezabúdajte však ani na náušnice! Mnohé ženy tvrdia, že bez náušníc sa cítia ako nahé. No ak sa porozhliadnete po našej ponuke, verte, že „zaoblečená“ zostanete do konca svojho života.

Vyberať si môžete zo širokej ponuky tých najrôznejších tvarov a motívov. Veľmi obľúbené sú napichovacie unisex náušnice, ktoré už dlhú dobu nie sú len doménou žien, ale i mužov. Pánske náušnice teda tiež tvoria podstatnú časť našej ponuky. Dámy a slečny ocenia hlavne nežné, zasnené a neskutočne romantické kvetinové, vintage a srdiečkové náušnice.

Čo sa týka farebného spracovanie, tak na výber máte chladné striebristé tóny či žiarivú zlatú. Veľmi pekne vynikne aj ich vzájomná kombinácia  a dokonalú farebnú harmóniu vytvára aj kombinácia striebornej a čiernej farby.

Pre milovníčky všetkého ligotavého máme v ponuke nádherné trblietavé shamballa náušnice či náušnice bohato posiate očkami z kubického zirkóna.

Naše kvalitné náušnice z chirurgickej ocele sú jednoduché na zladenie a perfektne pozdvihnú slávnostný aj voľnočasový outfit .Vďaka materiálu, z ktorého sú naše náušnice vyrobené, sa nemusíte obávať žiadnych alergických reakcií. Vyberte si vaše nové náušnice ešte dnes!

Ktoré náušnice sú pre vás ako stvorené?

Ak si neviete rady s výberom tých pravých náušníc pre vás, alebo ste sa rozhodli niekoho našimi peknými náušnicami z chirurgickej ocele obdarovať, nevešajte hlavu. Náušnice môžete vybrať aj podľa typu tváre.

Pre štvorcový typ tváre sú najvhodnejšie náušnice, ktoré zjemnia ostré línie tváre. Medzi také patria okrúhle či ľahko hranaté náušnice. Nosiť môžete aj jednoduché napichovačky alebo náušnice v tvare slzy. Optické predĺženie tváre dosiahnete, ak zvolíte visiace náušnice.

Oválnemu typu tvári pristanú modely s oblými hranami a tvarmi. Nájdete ich v našej ponuke v podobe slzičiek, kvapiek, srdiečkových náušníc či náušníc v tvare špirál. Mnohé z oceľových náušníc sú doplnené aj o trblietavé očká kubického zirkóna, ktoré im dodávajú ešte väčší punc luxusu. Vhodné sú aj malé náušnice z perál, pretože perlovými náušnicami skutočne nikdy nič nemôžete pokaziť.

 

Trojuholníkový typu tvári budú lichotiť kruhové náušnice rôznych veľkostí ako aj hrúbok. No sa takáto tvárička nemusí vyhýbať ani oválnym náušniciam. Menšie tvary náušníc, teda drobné napichovačky, už tradične viac vyniknú na ženách s kratšími vlasmi.

Dámy s okrúhlou tvárou by si mali vyberať také náušnice, ktoré opticky predĺžia ich tvár. Medzi také patria všetky visiace náušnice. Krásne vás zvýraznia jednoduché visiace retiazkové náušnice, ale pokojne siahnite aj po výraznejších a zdobenejších visiacich náušniciach. Nosiť môžete aj náušnice v tvare štvorca, trojuholníka alebo obdĺžnika.

A aké sú súčasné trendy?

V súčasnosti nie je jednoduché povedať, že tieto náušnice sú trendy a tieto nie. Mohli by sme povedať, že v pravidelných intervaloch sa strieda vlna drobných napichovačiek a elegantných náušníc na každodenné nosenie s vlnou extravagantných a opulentných náušníc.

Náušnice z chirurgickej ocele sú nadčasové a určite budú trendy aj za také 2-3 roky. Šperky z chirurgickej ocele, a teda aj náušnice, sa vyznačujú hlavne svojou elegantnosťou a veľmi sofistikovaným štýlom, ktorý sa dokonale hodí slečnám, ženám aj pravým dámam.


Neváhajte a prezrite si všetky náušnice v našej ponuke.