Miniseriál - Ochranné symboly v šperkoch - Keltský kríž

 Keltský kríž 1

Keltský kríž, ako už jeho názov napovedá, patrí medzi starobylé európske symboly. Keltský kríž ochraňuje svojho nositeľa tým, že vstrebáva zápornú energiu a premieňa ju na energiu pozitívnu. Je to vysoko ochranný amulet, posilňuje zdravie a úspech. Napomáha sústredeniu pri meditácii a prechodu do hladiny alfa. Preto je veľmi vhodný aj pre študentov, ktorí majú problém sústrediť sa na nové učivo a zapamätať si nové vedomosti. 

Keltský kríž je kríž obopnutý kruhom. Symbolizuje to spojenie mužskej (kríž) a ženskej (kruh) energie v jeden harmonický celok. Princíp dvoch síl, usilujúcich sa o rovnováhu. Preto sú šperky so symbolom keltského krížka vhodné rovnako pre dámy aj pre pánov.  Dá sa chápať aj ako symbol stromu života, o ktorom bola predchádzajúca časť nášho miniseriálu - TU. Ďalej ho môžeme chápať ako spojenie materiálneho a duchovného sveta. Keltský kríž je vysoko pozitívny symbol, preto by nemal chýbať v žiadnej šperkovnici

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie