Konkurenčné výhody

Výhody nášho e-shopu

Každý zákazník je rád ak mu jeho obľúbený e-shop ponúka možnosti a výhody, ktoré inde nenájde. My sa snažíme aby náš servis bol pre Vás ten najlepší na trhu.

Ako prvú a najväčšiu výhodu Vám ponúkame výber dĺžky retiazky. Ak sa Vám páči prívesok, no nevyhovuje Vám dĺžka retiazky, ľahko si to viete pri objednávke zmeniť na Vami požadovanú dĺžku retiazky. Túto možnosť nenájdete nikde inde na internetových obchodoch.

Medzi ďalšiu skvelú výhodu radíme rýchlosť doručenia objednávky. Sami dobre vieme ako to je čakať na objednaný tovar, a preto sa všetky Vaše objednávky urobené do 9.00 hod. snažíme expedovať čo najrýchlejšie ešte v ten deň. Veľa však závisí aj od prepravnej spoločnosti.

Ak si pri výbere šperku neviete rady a potrebujete pomoc, okrem chatu sme tu pre Vás aj na telefónnom čísle 0944 017 425, kde Vám radi a ochotne poradíme a zodpovieme Vaše otázky. A to počas pracovných dní, ale aj cez víkend. Nepodarilo sa Vám dovolať? Nezúfajte, zrejme len máme veľa práce, preto to skúste ešte raz.

Výmena alebo reklamácia tovaru je u nás samozrejmosťou. Nesadla Vám veľkosť, alebo nie ste spokojní s tovarom? Nie je problém. Tovar môžete bez problémov vymeniť za iný, alebo vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky.

Náš e-shop si zakladá nielen na kvalitných produktoch z chirurgickej ocele, ale aj na kvalitných službách, ktoré Vám s radosťou ponúkame.