Hore

Vianoce

 

Adventný kalendár 2017

Na čas adventu sme si pre Vás pripravili Adventný kalendár plný prekvapení a zliav. Od 01.12.2017 pre Vás každý deň odkryjeme jedno políčko podľa aktuálneho dátumu, v ktorom sa skrýva prekvapenie či už vo forme dopravy zadarmo, alebo zaujímavej zľavy 5% až 20 % . Môže ísť o jeden produkt z našej ponuky, alebo celú kategóriu, napríklad retiazky s príveskom, náramky z polodrahokamov alebo pánske náramky či retiazky. Nechajte sa prekvapiť a využite ponuku, ktorá je pre Vás tá najlepšia.

  • 03122017

 

 

Vianočná súťaž

2_3

Aby sme neostali iba pri akciách či zľavách máme pre Vás aj súťaž. O čo ide ? Čo musíte pre výhru urobiť ? A čo je vlastne výhra ?

V podstate je to úplne jednoduché a jediné čo musíte urobiť je si u nás niečo kúpiť v hodnote nad 15,- €.

Ak počas obdobia od 22.11.2017 do 20.12.2017 v našom obchode zakúpite tovar v minimálnej hodnote 15,- €, budete zaradený do žrebovania o hlavnú cenu - krásnu šperkovnicu v hodnote 40,-€ , alebo o jeden z 5 krásnych srdiečkových setov retiazky s príveskom a s náušnicami.

Žrebovanie sa uskutoční 20.12.2017 o 20.00 hod. Mená výhercov uverejníme hneď po žrebovaní na našej stránke v rubrike súťaže, a 21.12.2017 aj na našej facebookovej fanpage .

 

Tip na vianočný darček pre ženu, priateľku či kamarátku

 

 

Tip na vianočný darček pre partnerov

 

 

Tip na vianočný darček pre muža

 

 

Tip na vianočný elegantný darček pre ženu

 

 

Tip na lacný vianočný darček

 

 

Tip na náboženský vianočný darček

 

Ani sme sa nenazdali a máme tu zas vianočný čas. Neviete, čo darovať pod stromček ? Skúste darovať šperk z chirurgickej ocele.

2_1Šperky patria k tradičným krásnym darčekom, ktoré vždy potešia. Každá žena, či už mama, sestra, babka, priateľka, miluje krásne šperky je to prakticky neoddeliteľná súčasť každej ženy. Samozrejme nesieme zabúdať ani na mužov, ktorí v dnešnej dobe tiež chcú vyzerať dobre a napríklad trendy krásny náramok na ruke muža vyzerá naozaj veľmi dobre. V našom obchode nájdete len kvalitné šperky z chirurgickej ocele či polodrahokamov najlepšej kvality a shell perál rôznych veľkostí a farieb.

Nakoľko nám záleží na tom, aby ste mali krásne a radostné Vianoce, pripravili sme pre vás pár tipov na vianočný darček :

Okrem toho sme pre Vás pripravili adventný kalendár, ktorý neodmysliteľne patrí k vianočnému času, a na záver Vás čaká ešte vianočná súťaž.

Prajeme Vám krásne a radostné Vianoce a budeme veľmi radi ak pod Vašim stromčekom nebude chýbať šperk z nášho obchodu