Oceľová retiazka s príveskom menšie strieborné slnko zdobené očkami + pri tomto produkte si môžete zvoliť dĺžku retiazky

Kód: POK241
Dámske Výber dĺžky retiazky
15 €
Dočasne vypredané

Elegantná dámska retiazka, na ktorej visí prívesok v tvare menšieho slnka. Prívesok slniečko je detailne a zaujímavo spracovaný. Stredová kruhová časť prívesku je vypuklá a zdobená malými očkami kubického zirkóna. Okolo stredovej časti sa vinú pravidelne sa striedajúce malé a veľké lúče, ktoré sú z vysoko leštenej chirurgickej ocele. Prívesok slniečko je skvelým šperkom do letných dní, no jeho vyžarujúca aura vás určite zahreje aj v pochmúrnych a chladnejších dňoch. Tento šperk je vhodný tak pre dámy, ako aj mladé slečny. Slnko od nepamäti patrí medzi najznámejšie ochranné symboly, prináša šťastie, radosť optimizmus a vitalitu. Ochraňuje pred temnými silami. Šperk je teda nabitý pozitívnou energiou a vo Vašej šperkovnici by mu určite malo patriť významné miesto. Prívesok môžete nosiť každý deň a na akúkoľvek príležitosť.

Ak Vám nevyhovuje základná dĺžka retiazky 45 cm môžete si vybrať dĺžku podľa Vašich potrieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento krásny šperk je celý vyrobený z kvalitnej a odolnej chirurgickej ocele v striebornej farbe. K prívesku si máte možnosť zvoliť vlastnú dĺžku retiazky, ak Vám nevyhovuje základná dĺžka retiazky (45 cm), ktorú ku prívesku balíme. Retiazka má univerzálny dizajn tak, aby pasovala k prívesku slniečko, ale zároveň ju bolo možné nosiť aj samostatne. Zapínanie retiazky je na klasickú karabínku. Prívesok je vo svojej stredovej časti zdobný maličkými očkami kubického zirkóna, ktoré sú usporiadané do kruhu. Materiál chirurgická oceľ nekoroduje, nečerná a udržiava si svoju stálu farbu veľmi dlho. Je taktiež odolná voči vode či škrabancom. Veľkou výhodou tohto materiálu je jeho hypolargénnosť, čo je pre mnohých ľudí pri výbere šperkov rozhodujúcim faktorom. Navyše šperky z chirurgickej ocele sa nemusia nijako špeciálne čistiť.

Rozmery a špecifikácia:

  • Druh šperku : Retiazka s príveskom
  • Materiál retiazky : Chirurgická oceľ, Kubický zirkón
  • Farba : Strieborná, Číra
  • Základná dĺžka retiazky : 45 cm 
  • Priemer prívesku  : 3 cm + 1 cm záves na retiazku
  • Váha prívesku : 6,5  g

Odporúčame kombinovať :

Špeciálna ponuka :

1/ Retiazka s príveskom je balená a dodávaná v krásnej krabičke, v ktorej sa dá šperk ďalej darovať a aj každodenne ukladať.

2/ Pri tomto šperku máte možnosť zvoliť si dĺžku retiazky podľa Vašich potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: RETIAZKY DÁMSKE, PÁNSKE Z CHIRURGICKEJ OCELE.
Záruka: 2 roky
Farba: Strieborná, Čira
Materiál: Chirurgická oceľ, Kubický zirkón
Motív: Slniečko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: